Wczytuję dane...
Prawo do odstąpienia od umowy

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy online rządzą się swoimi prawami. Nie ma tu możliwości przymierzenia, sprawdzenia cech przedmiotu  Dlatego w przypadku każdego zakupionego u nas towaru możesz sprawdzić i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy zawartej na odległość zamieszczone są w naszym Regulaminie.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY DROGĄ ONLINE

  1. Przejdź do zakładki Formularz zwrotów Podaje dane zamówienia , zaznacz odpowiednio pola - powód zwrotu , życzenie klienta 
  2. Podaj nazwę produktu oraz ilość zwracanych sztuk
  3. Uzupełnij pole nabywcy, adres , dane kontaktowe 
  4. Zapoznaj się oraz zweryfikuj dane i kliknij wyślij

Dla Twojego komfortu, proponujemy trzy formy zwrotu.

WYSYŁKA NA KOSZT WŁASNY

Jeśli chcesz dokonać zwrotu na koszt własny, przygotuj produkt do zwrotu z oryginalnymi metkami oraz „Formularz zwrotu” lub zanotuj numer zamówienia. Do przesyłki dołącz oraz, jeśli to możliwe, kopię paragonu., fakturę VAT. Zabezpiecz w paczce zwracany produkt. Plomby i metki powinny być nienaruszone. Paczkę należy wysłać na adres:

SK Production Poland sp z o.o
Farrot.eu
ul. Zapustna 42/7
02-483 Warszawa

Prosimy, żeby oświadczenie o odstąpieniu od umowy, kopię paragonu (jeśli to możliwe) oraz odsyłane rzeczy umieścić w jednej przesyłce.

W oświadczeniu o odstąpieniu od umowy prosimy podać dane kontaktowe oraz załączyć dokumenty lub podać inne informacje umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży (np. paragon, fakturę, numer zamówienia, inne). Zachęcamy do skorzystania z gotowego formularza odstąpienia od umowy, dostępnego poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być podpisane. Załączenie kopii paragonu lub faktury znacząco przyspieszy realizację procesu odstąpienia od umowy.

Wzór formularza oświadczenia o odstąpieniu od umowy TUTAJ

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu bez konieczności ponoszenia kosztów przesyłki zwrotnej, zachęcamy do nadania paczki za pośrednictwem kuriera. Zgłoś odstąpienie od umowy drogą online. Po wybraniu opcji darmowy zwrot Farrot.eu zostaniesz poproszony/poproszona o uzupełnienie krótkiego formularza, w którym należy podać podstawowe dane: Nazwę sklepu ,  imię i nazwisko, adres do odbioru przesyłki, numer kontaktowy oraz adres e-mail.

  1. Wybierz usługę, za pomocą której nadasz przesyłkę.
  2. Potwierdź wprowadzone dane.
  3. Na podany adres e-mail i numer telefonu przyjdzie etykieta zwrotna, którą musisz wydrukować.
  4. Umieść kod zwrotu na paczce i zanieś ją do dowolnego paczkomatu. Na ekranie paczkomatu wybierz Nadaj paczkę, a następnie Mam specjalny kod. Paczkomat automatycznie otworzy skrytkę. Umieść w niej paczkę i zamknij skrytkę. Możesz też zanieść paczkę do Punktu Obsługi Klienta InPost. https://szybkiezwroty.pl/pl/FARROT
  5. Kod zwrotu ważny przez okres 14 dni 

 

Jeśli to możliwe, załącz kopię paragonu lub faktury. Dzięki temu znacząco przyśpieszysz realizację procesu odstąpienia od umowy.

Darmowy zwrot Farrot.eu dotyczy odbioru paczki na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, . Przewoźnika realizującego zlecenie wyznaczy Farrot.eu

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu osobiście, wystarczy dostarczyć zwracany asortyment wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zawierać dane umożliwiające kontakt na potrzeby realizacji procesu zwrotu oraz dokument lub inne informacje umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży (np. paragon, fakturę, numer zamówienia, inne). Możesz również skorzystać z gotowego formularza odstąpienia od umowy, dostępnego na naszej stronie. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być podpisane. Załączenie paragonu lub faktury przyspiesza realizację procesu odstąpienia od umowy.

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest Tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy zamieszczone są w naszym Regulaminie.