Wczytuję dane...
Metody płatności

I. METODY PŁATNOŚCI

1. Sklep internetowy FARROT oferuje 3 rodzaje płatności:
- płatność przelewem online/kartą kredytową - przez serwis płatniczy Przelewy24, PayU, PayPal
- płatność gotówką u kuriera lub w punkcie

- płatność gotówką w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie 

Wszystkie metody płatności w naszym sklepie internetowym nie zawierają dodatkowych kosztów dla klienta.

Płatności PayU online

zapłać

PayU to system płatności online, który umożliwia dokonywanie szybkich płatności za zakupy. Dzięki płatnościom PayU z łatwością dokonasz płatności z konta bankowego lub kartą płatniczą.

PayU obecnie akceptuje szybkie płatności dla następujących rodzajów płatności:

Płacę z Alior Bank, płacę z Alior Sync, płacę z Nordea, płacę z ING, przelewam z BPH, płacę z Inteligo, płacę z Idea Bank, e-przelew Crédit Agricole, mTransfer, MeritumBank Przelew, MultiTransfer , Pekao24Przelew, Płacę z iPKO, Płacę z PBS, Płacę z Eurobank, Przelew24 BZWBK, Przelew z CitiHandlowy, Przelew z Deutsche Bank, Przelew z BGŻ, Przelew z Getin Bank, Przelew z Kredyt Bank, Płatność z Millennium, Przelew z Raiffeisen Bank, Przelew z Bankiem Pocztowym

Jak korzystać z płatności PayU?

  • Składając zamówienie w naszym sklepie należy wybrać opcję „Zapłać z PayU”.
  • Zostaniesz przekierowany do zewnętrznego systemu płatności.
  • Wybierz dogodną metodę płatności i zapłać.
  • To wszystko! Twoja płatność zostanie zaksięgowana w ciągu kilku minut.

PayPal - szybka i wygodna płatność

Jeśli wybierzesz tę formę płatności, po zakończeniu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli masz konto PayPal, możesz zalogować się na swoje konto i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem systemu PayPal, możesz zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, aby potwierdzić płatność.

Szybki przelew internetowy (Przelewy24)

Na farrot.eu możesz zapłacić szybkim przelewem online przez Przelewy24. Wybierając tę ​​metodę płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu Przelewy24, gdzie możesz wybrać swoją instytucję bankową. Następnym krokiem jest połączenie się z usługami bankowości internetowej i potwierdzenie płatności. Wszystko odbywa się za pomocą szyfrowanego i bezpiecznego połączenia SSL, zapewniającego ochronę stron internetowych oraz poufność danych przesyłanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa transakcji. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę farrot.eu, a Twoje zamówienie zostanie przetworzone i wysłane.

Płatność przy odbiorze kurierem

Rozładować

W Farrot przyjmujemy zwroty pieniędzy. Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze przesyłki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest poprawny i zawiera wszystkie informacje potrzebne do dostarczenia przesyłki. Nie zapomnij o przygotowaniu potrąconej kwoty płatności - kurier nie ma obowiązku wydawania reszty.

Jak zapłacić przy odbiorze?

  • Składając zamówienie w naszym sklepie należy wybrać opcję „Płatność przy odbiorze”.
  • To wszystko! Teraz wystarczy czekać na kuriera. Nie zapomnij o przygotowaniu potrąconej kwoty płatności - kurier nie ma obowiązku wydawania reszty.

II. SPOSOBY PŁATNOŚCI I CZAS DOSTAWY

Żaden z oferowanych sposobów płatności nie wpływa na czas realizacji zamówienia, chyba że Klient nie dokona płatności elektronicznej lub zostanie odrzucony.